Top Furniture Top Furniture

Máte dotaz? Zavolejte nám 733 133 423 sales@topfurniture.cz

Košík je prázdnýO našem sortimentu

Vážení zákazníci, nabízíme vám luxusní interiérový a zahradní nábytek, který je charakteristický spojením krásy, elegance a kvality. Zboží z našeho sortimentu je produktem předních světových firem z Francie, Skandinávie a Kanady zabývajících se výrobou stylového nábytku. Všechny produkty jsou navrženy špičkovými designéry a vyrobeny tak, aby uspokojily potřeby těch nejnáročnějších zákazníků. Nyní navíc za fantastické ceny ve velkém výprodeji.

Řada francouzského výrobce, firmy Starbay, je určena těm klientům, kteří hledají něco neobvyklého. Je charakterizována designem inspirovaným velkými zaoceánskými plavbami počátku 20.století a kvalitním materiálem, africkým dřevem Umbila , které se na českém trhu nevyskytuje. V kolekci najdete stojan na časopisy a komodu.

Arondack je také francouzskou značkou elegantních tvarů a veselých pastelových barev. Celá kolekce je vyráběna ve Francii. Snad nejoblíbenější jsou křesla Toubab, která rozjasní každý interiér, terasu či zahradu. Kvalita barevných laků, odolných proti dešti i slunečnímu záření , umožňuje umístění tohoto nábytku také v exteriéru.

Kolekce Zama z kanadského cedru je charakteristická slovy luxus, exkluzivita a nejvyšší kvalita. Kanadská kolekce je určena pro ty nejnáročnější, kteří ocení klasický, nadčasový design, exkluzivitu zvoleného materiálu a limitovanost produkce. Naleznete zde zahradní stoly, židle, křeslo i lavice.

Čisté linie, originální design, vzdušnost a vysoká kvalita zpracování dřeva jsou spojeny se švédskou kolekcí, do které patří řady Anttis, Duved, Ronneby a Edevik. Nábytek je vyroben z australského dřeva Jarrah. Dřevo má nádhernou mahagonově červenou barvu. Pro svoji pevnost, tvrdost a trvanlivost je ideální k výrobě nábytku, který může být vystaven náročným povětrnostním podmínkám, a struktura dřeva zůstane neporušena.

Finský výrobce svým designem evokuje harmonii přírody, čas léta, slunce a nezapomenutelné okamžiky strávené s vaší rodinou a přáteli v prostředí vaší zahrady. Z borovice u nás najdete stůl Julia nebo větší stůl Silja.