Top Furniture Top Furniture

Máte dotaz? Zavolejte nám 733 133 423 sales@topfurniture.cz

Košík je prázdnýO nás

Cílem společnosti Top Furniture s.r.o. je přinést vám, našim zákazníkům, něco zvláštního a exkluzivního, abyste mohli do mist, která máte rádi a v nichž trávíte chvíle odpočinku, přinést to, co nelze objevit v žádném obchodě s nábytkem. Tím mít možnost získat trochu originality a výjimečnosti v dnešním uspěchaném a uniformovaném svě­tě.

Přinášíme vám exotické materiály, které zaručují nejen dlouhou životnost, ale i nevšední eleganci vašeho nábytku. To vše samozřejmě s komplexní péčí o vás, naše zákazníky. Tedy nadále již žádné cestování, hledání vašeho vysněného nábytku, jeho komplikovaná doprava domů.

Top Furniture s.r.o a životní prostředí

Záleží nám na životním prostředí a trvale udržitelném rozvoji naší planety. Při výběru dodavatelů nábytku klademe velký důraz, aby při těžbě dřeva nedocházelo k ničení životního prostředí. Například exkluzivitu dřeviny Jarrah zajištuje fakt, že ročně se vytěží maximálně 1% z celkové rozlohy ,,australského jarrahového lesa". Australská vláda dovoluje využít vytěžené dřevo pouze pro rukodělnou výrobu nebo ve stavebnictví, je-li vyžadováno uplatnění jedinečných vlastnosti použitého dřeva.

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky jsou k dispozici ZDE.